Kontakta oss direkt: 021-475 08 30 | info@vestmannalast.se
Transportlösningar av högsta kvallitet och flexibilitet

Kontakta oss

Vestmannalast


Hällagatan 3,
721 34 VÄSTERÅS

Telefon
021-475 08 30
E-post
info@vestmannalast.se

Kontakta oss

Kjell Jansson

VD och fordonsansvarig.
​​​​​​​
Dir-tfn 021-475 08 33
Mobil 073-375 08 51
E-post kjell@arosfjarrgods.se

Tobias Jansson

Är vice VD och arbetar med transportförfrågningar, ekonomi och personal
​​​​​​​
Dir-tfn 021-475 08 35
Mobil 073-375 08 64
E-post tobias@arosfjarrgods.se

Birgitta Jansson

Godsuppföljning, reklamationer, löner mm.

​​​​​​​Dir-tfn 021-475 08 46
Mobil 073-375 05 42
E-post birgitta@vestmannalast.se

Helena Spong Öberg

Arbetar med försäkringar, inköp, löner och ekonomi

Dir-tfn: 021-475 08 05
Mobil: tel: 073-375 05 11
Epost: helena@vestmannalast.se

Micke Jansson

Arbetar som förman på godsterminalen ​​​​​​​​​​

Mobil 073-375 08 60
E-post micke.jansson@vestmannalast.se

Joakim Jansson

Arbetar med transportledning

​​​​​​​Mobil 073-375 05 32
E-post joakim@vestmannalast.se